The Prime Minister and I – zwiastun

W tym roku SM Entertainment wychodzi poza produkcję dram idolowych i macza swoje palce w dwóch tytułach, które pojawią się w grudniu – „Miss Korea” (MBC) z Lee Yeon Hee i właśnie „The Prime Minister and I” (KBS) z Yooną z SNSD. Mimo wszystko żywię wielką nadzieję co do tych dram, że nie będą do końca beznadziejne (chociaż przewiduję słabą oglądalność), a powodem tego są główne role męskie. W tej dramie tytułowego premiera zagra Lee Bum Soo, który ewentualnie może nadrabiać aktorsko za Yoonę. Powstaje mnóstwo noona romance, jednak nie potrafię sobie w tej chwili przypomnieć dramy z tak dużą odwrotną różnicą wieku…

Główna bohaterka jest młodą reporterką, która wikła się w kontrakt małżeński z premierem (pewnie żeby zapobiec jakiemuś skandalowi?). On ma troje dzieci, więc porównywano już fabułę do „Dźwięków muzyki” oraz „Anny i króla”. Mimo wszystko jestem całkiem podekscytowana wizją Lee Bum Soo w komedii romantycznej… Pierwszy zwiastun jest taki sobie i niestety zapowiada przeciętny poziom produkcji, mimo że nęcono zimowym konceptem (główna bohaterka jako prezent świąteczny dla rodziny premiera i takie tam…), ale chociaż drugoplanowa obsada jest solidna – Yoon Shi Yoon, Chae Jung Ahn i Ryu Jin. Premiera 9 grudnia (w moje urodziny!) po zakończeniu emisji „Marry Him If You Dare”.

Kolejne zwiastuny:

Oficjalny plakat:

Reklamy

2 myśli nt. „The Prime Minister and I – zwiastun”

  1. Lee Bum Soo – i jak mam tu ominąć taką dramę. Do Yoony mam obojętny stosunek z przewagą na plus – to chyba z powodu pierwszej mojej długiej dramy – „Your are my destiny”, jordi sam przyznasz, że są gorsi piosekarze/rki udające aktorów od Yoony. Ta przynajmniej ma tą minę zbitego psiaka, co mnie zawsze bawi.
    Co do % – ja bym tak z góry nic nie przesądzał, już było w tym roku wiele dram, po których nic sobie nie obiecywano, a jednak zyskały sporą oglądalność.

    Polubienie

  2. O ile jestem pewien, że Premier będzie raczej mieć cienką oglądalność (Cesarzowa już na 1, a Gospośka trzyma te 9-10%), tak Miss Korea bym nie skreślał – bardzo dobrzy twórcy Pasty, plus dobra lubiana obsada. Plus Suka za konkurencję xD No i kosmita, ale jak wiadomo sama główna para oglądalności nie zrobi (w Gentleman’s tak miało być i nie wyszło, bo ostatnie epy notowały najniższe ratingi z wszystkich odcinków).

    A tu wszystko ładnie pięknie… dopóki Yoona nie wlazła w ekran i sie odezwała – mam koszmarny awers do niej po wcześniejszych „dokonaniach” aktorskich… Ale zerknąć zerknę xD

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s