2013 KBS Drama Awards

KBS Drama Awards jako jedynie nie obejrzałam na żywo, ponieważ trzeba było dokonać wyboru, kiedy jednocześnie były emitowane nagrody SBS. Stwierdziłam, że zwycięzcy są łatwi do przewidzenia i rzeczywiście byli.

Wszystko dlatego, że KBS miało tylko trzy hity w tym roku („Secret”, „Good Doctor” i „The Queen of Office”), dlatego zwycięzcy mieli coś wspólnego głównie z tymi dramami. Jedynym zaskoczeniem było dla mnie nagrodzenie Yoony, ponieważ „The Prime Minister and I” nawet nie jest w połowie wyemitowane, ale patrząc na nominacje, miało to sens. Wyszło na to, że chyba jestem najbardziej zadowolona z nagród KBS właśnie w porównaniu do reszty… JI SUNG OPPAR! Poza tym ludzie, którzy byli tylko nominowani, ale nic nie wygrali, pofatygowali się, żeby przyjść…

Lista zwycięzców:

Daesang:

KIM HYE SOO (The Queen of Office)

Top Excellence:

Aktor:
Choi Soo Jong (The King’s Dream)
Jang Hyuk (Iris 2)
JI SUNG (Secret)
JOO WON (Good Doctor)
Kim Nam Gil (Shark)
Oh Ji Ho (The Queen of Office)
Uhm Tae Woong (The Blade and Petal)

Aktorka:
HWANG JUNG EUM (Secret)
Kim Hae Sook (The Wang Family)
Kim Hye Soo (The Queen of Office)
Lee Mi Sook (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Moon Chae Won (Good Doctor)
Son Ye Jin (Shark)

Excellence:

Aktor w miniserii:
Jang Geun Seok (Pretty Man)
Ji Sung (Secret)
Lee Bum Soo (The Prime Minister and I)
Lee Dong Gun (Marry Him If You Dare)
OH JI HO (The Queen of Office)

Aktorka w miniserii:
Hwang Jung Eum (Secret)
Jung Yumi (The Queen of Office)
Kim Hye Soo (The Queen of Office)
Yoon Eun Hye (Marry Him If You Dare)
YOONA z SNSD (The Prime Minister and I)

Aktor w średniej dramie:
Jang Hyuk (Iris 2)
JOO SANG WOOK (Good Doctor)
Joo Won (Good Doctor)
Kim Nam Gil (Shark)
Lee Dong Wook (The Mandate of Heaven)
Uhm Tae Woong (The Blade and Petal)

Aktorka w średniej dramie:
Kim Ok Bin (The Blade and Petal)
Lee Da Hae (Iris 2)
MOON CHAE WON (Good Doctor)
Son Ye Jin (Shark)
Song Ji Hyo (The Mandate of Heaven)

Aktor w długiej dramie:
Choi Soo Jong (The King’s Dream)
JO JUNG SEOK (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
JO SUNG HA (The Wang Family)
Kim Chan Woo (Hometown Over Hill 2)
Oh Man Seok (The Wang Family)

Aktorka w długiej dramie:
Hong Eun Hee (The King’s Dream)
IU (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
LEE MI SOOK (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
LEE TAE RAN (The Wang Family)
Lee Yoon Ji (The Wang Family)

Aktor w codziennej dramie:
KIM SEOK HUN (Ruby Ring)
Lee Jung Gil (Melody of Love)
Park Chan Hwan (Eunhee)
Park Kwang Hyun (Ruby Ring)
Yoo Tae Woong (Samsaengi)

Aktorka w codziennej dramie:
Hong Ah Reum (Samsaengi)
Kim Hye Sun (Eunhee / Melody of Love)
LEE SO YEON (Ruby Ring)
Lim Jung Eun (Ruby Ring)
Park Se Young (Sweet Springs)

Najlepszy aktor(ka) drugoplanowy:

Aktor:
BAE SOO BIN (Secret)
Choi Min Soo (The Blade and Petal)
Go Chang Seok (Ad Genius, Lee Tae Baek / Good Doctor)
Jo Hee Bong (Good Doctor)
Lee Hee Joon (The Queen of Office)

Aktorka:
Jin Kyung (Good Doctor)
Kim Min Seo (Good Doctor)
LEE DA HEE (Secret)
Oh Hyun Kyung (The Wang Family)
Yoo In Na (You’re The Best, Lee Soon Shin!)

One-Act Special Award:

Aktor:
CHOI DANIEL (Expect Dating)

Han Joo Wan (Yeon Woo’s Summer)
Jung Woong In (Happy! Rose Day)
Ryu Soo Young (Memory in My Wallet)
Seo Jun Young (Sirius)
YOO OH SUNG (The Devil Rider / Mom’s Island)

Aktorka:
BOA (Expect Dating)

HAN YERI (Yeon Woo’s Summer)
Lee Chae Young (The Devil Rider)
Song Sun Mi (Their Perfect Day)
Ryu Hyun Kyung (Persistent Happiness)
Ye Ji Won (Chagall’s Birthday)

Najlepszy nowy aktor(ka):

Aktor:
Baek Sung Hyun (Iris 2 / Melody of Love)
HAN JOO WAN (The Wang Family)
JUNG WOO (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Kim Young Kwang (Good Doctor)
Seulong z 2AM (The Mandate of Heaven)

Aktorka:
Dasom z Sistar (Melody of Love)
IU (You’re The Best, Lee Soon Shin! / Pretty Man)
KYUNG SOO JIN (Shark / Eunhee)
Nam Bora (Shark)
Park Se Young (Sweet Springs)

Najlepszy aktor(ka) dziecięcy:

Aktor:
Choi Ro Woon (Good Doctor / Eunhee)
Choi Won Hong (The Wang Family)
Jung Yoon Seok (Good Doctor)
Kim Ji Hun (Samsaengi / Melody of Love)
YEON JUN SEOK (Shark)

Aktorka:
Hyun Seung Min (The Blade and Petal / Samsaengi)
Kim Hwan Hee (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Kim Hyun Soo (The King’s Dream / Good Doctor)
KIM YOO BIN (The Mandate of Heaven)
Moon Ga Young (The Wang Family)

Nagroda popularności:

Aktor:
JI SUNG (Secret)

Aktorka:
MOON CHAE WON (Good Doctor)

Nagroda internautów:

Aktor:
Bae Soo Bin (Secret)
Baek Sung Hyun (Melody of Love)
Choi Soo Jong (The King’s Dream)
Jang Geun Seok (Pretty Man)
Jang Hyuk (Iris 2)
Ji Sung (Secret)
Jo Jung Seok (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
JOO WON (Good Doctor)
Joo Sang Wook (Good Doctor)
Jung Woo (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Kim Hyung Jun (Melody of Love)
Kim Nam Gil (Shark)
Lee Bum Soo (The Prime Minister and I)
Lee Dong Gun (Marry Him If You Dare)
Lee Dong Wook (The Mandate of Heaven)
Oh Ji Ho (The Queen of Office)
Oh Man Seok (The Wang Family)
Uhm Tae Woong (The Blade and Petal)

Aktorka:
Dasom z Sistar (Melody of Love)
Han Chae Young (Ad Genius, Lee Tae Baek / Pretty Man)
HWANG JUNG EUM (Secret)
IU (You’re The Best, Lee Soon Shin! / Pretty Man)
Jung Yumi (The Queen of Office)
Kim Hye Soo (The Queen of Office)
Kim Ok Bin (The Blade and Petal)
Lee Da Hae (Iris 2)
Lee Da Hee (Secret)
Lee So Yeon (Ruby Ring)
Moon Chae Won (Good Doctor)
Park Se Young (Sweet Springs)
Son Ye Jin (Shark)
Song Ji Hyo (The Mandate of Heaven)
Yoo In Na (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Yoon Eun Hye (Marry Him If You Dare)
Yoona z SNSD (The Prime Minister and I)

Najlepsza para:

Dasom z Sistar & Baek Sung Hyun (Melody of Love)
Han Chae Ah & Jung Yong Hwa z CNBLUE (Marry Him If You Dare)
Hong Eun Hee & Choi Soo Jong (The King’s Dream)
HWANG JUNG EUM & JI SUNG (Secret)
IU & Jang Geun Seok (Pretty Man)
IU & JO JUNG SEOK (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
KIM HYE SOO & OH JI HO (The Queen of Office)
Kim Ok Bin & Uhm Tae Woong (The Blade and Petal)
Lee Da Hae & Jang Hyuk (Iris 2)
Lee Da Hee & Bae Soo Bin (Secret)
Lee So Yeon & Kim Seok Hun (Ruby Ring)
Lee Yoon Ji & Han Joo Wan (The Wang Family)
MOON CHAE WON & JOO WON (Good Doctor)
Son Tae Young & Jung Woo (You’re The Best, Lee Soon Shin!)
Son Ye Jin & Kim Nam Gil (Shark)
Yoon Eun Hye & Lee Dong Gun (Marry Him If You Dare)
YOONA z SNSD & LEE BUM SOO (The Prime Minister and I)

PD Award:

JOO WON (Good Doctor)

Najlepszy scenariusz:

The Wang Family

Zdjęcia z czerwonego dywanu:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s