artykuły o variety shows

Show Me The Money 4, odcinek 5 – wrażenia

W tym tygodniu chciałam zrobić inaczej czyli najpierw obejrzeć cały odcinek, a potem zabrać się do pisania (zwykle robię to równocześnie). Przekonałam się jednak, że właściwie nie ma czego komentować, dlatego trudno było mi się zebrać w sobie, żeby napisać ten post.

W piątym odcinku teamy raperów zostały już na dobre ustalone, choć z początkowych czterech wybranych członków trzeba było od razu wyeliminować jednego. Ciekawi mnie czy w finale każdy z teamów będzie mieć zatem po trzech ludzi czy po dwóch, jak ostatnim razem, bo oznaczałoby to kolejną eliminację. Tak czy siak w tym tygodniu wyniosłam z programu jedynie oficjalne romanizacje imion:

  • Team Verbal Jint&San-E – Microdot, Basick, Black Nut, Hanhae
  • Team Zico&Paloalto – Mino, Andup, One, Ja Mezz
  • Team Tablo&Jinusean – New Champ, Superbee, Innovator, Incredivle
  • Team Jay Park&Loco – David Kim, Lil Boi, Sik-K, Geegooin

Jakieś wrażenia? Drużyna Brand New jest niewiarygodnie mocna, mimo że najmniej osób ją wybrało podczas grupowania się. Tablo przeżywał horrory wzmocnione montażem Mnetu, ale team YG wyszedł całkiem niezły, natomiast Jay Park i Loco są niewiarygodnie pewni siebie, ale ich line up wygląda najsłabiej. Naprawdę nie lubię rapu tego Geegooina…

Misją, po której trzeba było wyeliminować po jednym raperze, był wspólny występ w czwórkę, co mogło mieć tylko dwa rezultaty – bromance (jak w Brand New) lub napięcie (w YG). Nic nowego.

Powiem tyle – zamiast wzniecać dramaty „Show Me The Money” mogłoby zmienić koncept i skupić się właśnie na wspólnych występach przypadkowych ludzi jako drużyny. W sumie nie wiem, czy na tym nie polegał drugi sezon, ale nie ogarniam początków tego programu. Tyle z moich wrażeń dot. tego odcinka. Nie mogę przestać myśleć, że New Champ wygląda jak Yoo Se Yoon. I to całe budowanie napięcia wokół tego, kto odpadł z Brand New… Po reakcjach można założyć, że zatrzymano najsłabszego Hanhae, bo jest z tej samej wytwórni, ale naprawdę nie widzę, żeby można było usunąć kogokolwiek innego… Microdot otrzymał najwięcej komplementów, Black Nut nagrywał z dmuchaną lalą i zrobił się skandal, więc na pewno przeszedł, więc… Basick?! No way. To musi być Hanhae.

0 komentarzy dotyczących “Show Me The Money 4, odcinek 5 – wrażenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: