Cheese in the Trap – zwiastun

4 stycznia będzie miała premierę długo wyczekiwana adaptacja mangi „Cheese in the Trap”, której sam casting głównych ról wzbudził sporo kontrowersji u zagorzałych fanów komiksu. Ja tam go nie znam, więc podchodzę zupełnie bez uprzedzeń. Będzie to debiut ramowy aktorki filmowej Kim Go Eun, Park Hae Jin podobno jest łudząco podobny do komiksowego pierwowzoru, a główną obsadę uzupełniają jeszcze Seo Kang Jun i Lee Sung Kyung. Najwięcej nadziei pokładam jednak w reżyserce Lee Yoon Jung („Heart to Heart”, „Golden Time”, „Coffee Prince”), dlatego przynajmniej jedno wiadomo – „Cheese in the Trap” będzie miało dobry soundtrack!

Kolejne zwiastuny:

Reklamy

2 myśli nt. „Cheese in the Trap – zwiastun”

  1. tvN ostro promuje dramę, po klapie, jaką okazało się być Bubblegum (śrfednia w okolicach 1% to najgorszy bodaj wynik w tym roku w tym slocie). Park Hae Jin mnie trochę martwi – jak on się w takiej komedii odnajdzie, bo ogólnie uważam, że talent to on może ma, ale nie jakiś spektakularny. Kobity nie znam, ale jest bardzo chwalona za filmy, Seo Kang Joon podbnie do PHJ – wszystko możliwe… Niemniej rezyserka świetna – zobaczymy jak to wyjdzie :)

    Polubienie

  2. Kiedyś przeczytałam jakieś 30 rozdziałów tego webtoona, dlatego z niecierpliwością czekam na premierę dramy, jednak po zwiastunach można wyczuć że będzie w niej panowała inna atmosfera niż w oryginale.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s