Descendants of the Sun – zwiastun

Tak bardzo powstrzymywałam się przed zbyt wczesnym wrzuceniem zwiastunów „Descendants of the Sun”, a zostało już niewiele czasu do premiery, co nie? Drama pojawi się na antenie KBSu 24 lutego zastępując „Gaekju”, a więc jej możliwy sukces zależy tylko od niej… A jest to długo zapowiadana, nakręcona już w całości produkcja, która rozgrywa się w fikcyjnym kraju ogarniętym wojną. Song Joong Ki gra żołnierza, Song Hye Kyo lekarkę, a scenarzystka Kim Eun Sook („The Heirs”, „A Gentleman’s Dignity”, „Secret Garden” i dalej…) z pewnością każe im się poprzekomarzać zanim melodramat rozerwie nasze serca… Second leadami są Kim Ji Won i Jin Goo.

Kolejne zwiastuny:

Reklamy

6 myśli nt. „Descendants of the Sun – zwiastun”

 1. Oj ,ale to i tak lepszy start niż z murimem ;)Zresztą podejrzewam,że i tak pierwsze odcinki będą miały dużą oglądalność przez same nazwiska i fakt,że o tej dramie mówi się co najmniej od pół roku.

  Polubienie

   1. To prawda,to chyba efekt przekładania daty premiery, w końcu ile można.Ja jednak mam nadzieje,że ta drama będzie dobra. Tego czego nie lubię w dramach najbardziej to „kręcenia na żywo” i niechlujstwa,które jest tym spowodowane, więc fajnie by było, gdyby Descendatnts… pokazało, że warto wcześniej nakręcić cały materiał .

    Polubienie

  1. Gaekju?? Przegrywa wyraźnie z SBS i Remember (Remember ma 15-16%, a Gaekju ma około 10%)

   Poza tym właśnie nie po Szkole Murim będzie, tylko po Gaekju :P

   Mnie te trailery średnio ruszają. a plakat jest dziwny, bo nie wyobrażam sobie „przekomarzania się” i momentów komedii, gdy gdzieś tam w tle ludzie umierają z powodu różnych chorób i wojen… A trailer z Kim Ji Won i Jin Goo oceniam jako tragiczny – kobita nie ma NI KRZTY talentu i na pewno nie będzie zaletą, a wadą…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s