Zapowiedź ramówki OCN na rok 2017

Różnie to bywa z realizacją planów, ale wyjątkowo OCN nie planuje wielu tytułów w nadchodzącym roku… W kolejnym ze swoich niezwykle stylowych zwiastunów widzimy bohaterów wszystkich dotychczasowych dram akcji emitowanych przez OCN, a jest ich całkiem sporo i spotkały się z różnym sukcesem… „God’s Quiz”, „Yaksha”, „Vampire Prosecutor”, „Special Affairs Team TEN”, „Hero”, „The Virus”, „Cheoyong”, „Reset”, „Bad Guys”, „Dr. Frost”, „Missing Noir M”, „My Beautiful Bride”, „Neighborhood Hero”, „Vampire Detective”, „38 Task Force”… myślicie, że który z nadchodzących tytułów dołączy do grupy hitów OCN?

Już 7 stycznia debiutuje „Voice” z Jang Hyukiem (wreszcie powrót do scen akcji!) i Lee Haną o wydziale zgłoszeń telefonicznych policji, który wpada na sprawę seryjnych morderstw. Wkrótce opublikuję osobny post ze zwiastunami tej dramy. Jego następcą w slocie będzie „Tunnel” czyli kryminał o podróżowaniu w czasie. Całkiem sporo tego było w ostatnim czasie, ale tym razem detektyw z przeszłości (nic nie pobije Jo Jin Woonga w „Signal”…) będzie podróżował w przyszłość, aby uratować córkę. Na razie ofertę dostał Choi Jin Hyuk, a aktorka filmowa Lee Yoo Young namawiana jest do zagrania psycholożki. Mam nadzieję, że się zgodzą, bo „Voice” przeszło wiele rund castingu i zdecydowanie wolałabym widzieć w głównej roli żeńskiej Bae Doo Nę lub Chun Woo Hee…

Kolejnymi tytułami rzuconymi w zwiastunie są „Duel” i sequel „Bad Guys”. Jestem ciekawa tego pierwszego, może wreszcie jakaś drama sztuk walki albo przynajmniej o ulicznych bijatykach a’la „Fight” (tvN bodajże 2009)? W zeszłym roku OCN wykonało 100% planu ujawnionego w zwiastunie („Vampire Detective”, „Neighborhood Hero” i „38 Task Force”), ale zdarzały się już opóźnienia i zmiany… Nie wiem co w końcu wyszło z zapowiedzi „The Detective” lub „The Vampire”… „Vampire Detective”?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s